Регистрация



Топ «вкусных» новинок осени в украинской литературе

Топ «вкусных» новинок осени в украинской литературе
199

Через пару дней «книжные дети», писатели, критики, литераторы совершат паломничество во Львов, который на время станет украинской литературной Меккой. С 11-го по 14 сентября там состоится одно из самых ожидаемых событий года — Форум издателей 2014.


Организаторы и участники форума заканчивают последние приготовления, а «голодные» читатели томятся в ожидании: «чем же их удивят в этом году?!».


Чтобы «книжные черви» Эгалите не упали в обморок, предлагаем вам подборку новинок осени от украинских писателей. Описание книг взято с сайта http://vsiknygy.net.ua/


«Маруся». Василь Шкляр



Тендітна золотоволоса дівчина, здається, мала б прожити інше життя. Але… Не такі то були часи. На дворі бурхливий 1919 рік – один із найбурхливіших в історії України. Майбутнє країни завмерло на вагах долі. Тому після загибелі братів, отаманів української повстанської армії, 16-річна гімназистка Саша Соколовська бере до рук зброю і стає на чолі тисячного війська. Відтепер вона – отаман Маруся. Жінка-легенда, саме ім’я якої сповнює жахом ворогів.


Baby travel. Подорожі з дітьми, або Як не стати куркою. Ірена Карпа



Весела та повчальна книжка від найепатажнішої авторки. Що робити з дітьми в мандрівках Індією, Піренеями чи Балканами? Невгамовна Ірена Карпа ділиться власним досвідом, який набула в численних подорожах. Веселі пригоди, історії, жарти, нові відкриття – шалена подорож разом із письменницею та її дітлахами починається! І не кажіть, що вас не попереджали…


Жорстоке небо. Макс Кідрук


Коли небо не відпускає…

Перед вильотом з Парижа пілота українського літака “ААРОН 44″ переслідували погані передчуття. Інтуїція підказувала відмовитися від рейсу. Але попри все політ мав відбутися.

І от в аеропорту Париж-Північ сталася трагедія - зазнав катастрофи літак, зібраний на українському заводі «Аронов». Після зіткнення зі снігоочисником, який, здається, раптово опинився на посадковій смузі, вижило лише четверо людей. На місце трагедії вирушає донька конструктора, який спроектував цей літак. Дівчина починає активно розслідувати справу. Але хтось дуже не хоче, щоб вона дізналася правду. Життя Діани та її близьких у небезпеці!


Вільний світ. Тетяна Белімова


Тетяна Белімова - двічі «коронована» письменниця. 2013 року за дебютний роман «Київ.ua» авторка здобула третю премію «Коронації слова», привернувши увагу читачів щирістю оповіді та глибиною розуміння людського серця. А цього року її новий твір «Вільний світ» був відзначений «золотом» конкурсу.

У цьому романі немає другорядних героїв. Як не буває другорядних катастроф, другорядного щастя, другорядних життів… У центрі уваги - доля двох родин, з Києва та села Княжа Криниця. Цим людям судилося жити в непростий час. Їхніми очима ми бачимо Другу світову війну: кожний герой розповідає свою часточку Історії. Це роман-хроніка, роман-світлина, роман-щоденник і роман-спогад - безсторонній і водночас дуже особистий.


Химери Дикого поля. Владислав Івченко




Владислав Івченко - український письменник і журналіст, який блискуче володіє мистецтвом оповіді. Роман «Стовп самодержавства, або 12 справ Івана Підіпригори» здобув йому зі співавтором Юрієм Камаєвим лауреатство на «Коронації слова-2011», а 2014-го «Химери Дикого поля» допомогли Івченко здобути ІІІ премію цього престижного конкурсу.

Два приватні детективи агенції «Хаос» у пошуках зниклої людини потрапляють до дивного краю, який місцеві називають Січчю. Цей край розташований десь на кордоні України з Росією і не позначений на жодній мапі. Його мешканці - войовничі вершники з оселедцями та вусами, які щодня ведуть запеклу боротьбу з ворогами. Краснодар і Понамка теж змушені взяти участь у несамовитій війні - з дикунами, бандитами, спецслужбами сусідньої держави… Хтось скаже, що деякі фантасмагоричні події якось моторошно нагадують сьогодення… Але хай кожен робить власні висновки.


Щоденник Мавки. Дара Корній



Наче грім серед ясного неба була для Магди зрада чоловіка. Все її життя миттєво розпалося, як картковий будиночок, мало не розчавивши її. Проте втрата себе колишньої стала для Магди водночас її новим народженням…  Відтепер вона - Мавка, чарівна й нещадна, жінка, яка підкорює чоловіків і розбиває їхні серця, міцно зачинивши двері у власне… Але, мабуть, сама доля вела Магду-Мавку крізь життєві перешкоди та пекло випаленої душі, щоб одного разу спекотними вулицями Києва привести до Нього.


Фелікс Австрія Софія Андрухович



Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.


Галицькі оповідання Анджей Стасюк 




«Галицькі оповідання» – це книжка про дев’яності роки, перехід­ний час і величезний суспільно-історичний переворот, що відбувся по тому, як завалилася вся парадигма соціалізму, Народної Польщі та СРСР. Місцем дії є східні польські землі – та частина Галичини, яка за міфологією і звичаями дуже близька Україні. Герої книжки – традиційно для Стасюка – люди, які є поруч: дуже звичайні, збідовані, але всі їхні життєві історії важливі й цінні. Це одна з ранніх Стасюкових книжок часу захоплення автора Бруно Шульцом і магією його письма. Він ще не є стриманим і лаконічним, а переживає захват зі спроби писати про прості речі дивовижною мовою.

Оставить комментарий


Очистить


Перетащите ползунок вправо


Наверх